YoldaşHost Bilişim ve İnternet Hizmetleri

2020 yılında çıkmış olduğumuz internet hizmetleri yolculuğunda sahip olduğumuz 2 yıllık tecrübe ve bilgi birikimi ile müşterilerimize ilk gün olduğu gibi uygun fiyat ve kaliteli hizmet sunma politikası ile yolumuza devam ediyoruz.

Ne yapıyoruz ?

Siz değerli müşterilerimize uygun fiyata; Sanal Sunucu, Oyun Sunucusu, Özel Oyun içi Hizmetler, Alan Adı, Web Hosting, Fiziksel Sunucu Kiralama, Sunucu Barındırma, Reklam ve Tanıtım alanlarında hizmet veriyoruz.

Siz değerli müşterilerimizin bize güveni sayesinde sürekli büyümeye devam ediyor ve var olan müşterilerimize sunduğumuz hizmet kalitesini her geçen gün artırıyoruz.

Misyonumuz

Hizmet verdiğimiz tüm alanlarda yenilikçi ve yaratıcı çözümlerimizin yanı sıra günden güne değişen ve gelişen teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek müşterilerimizin beklentilerini maksimum seviyede karşılamaya çalışıyoruz.

Bu alanda aslen 2 hedef belirledik; DDoS saldırı koruması ve uygun fiyatlara hizmet sağlamak. Türkiye’de maalesef DDoS koruması konusu pek ciddiye alınmamakta. DDoS koruma ihtiyacını bir çok müşteri yurt dışı kaynaklardan temin etmekte. Bizlerin en büyük hedefi kendi ülkemizde kendi imkan ve bilgilerimizi kullanarak en iyi koruma hizmetini Türkçe destek vererek en uygun fiyata sağlamak. DDoS koruması konusunda web sitelerinde ve oyun sunucularında %99 oranında koruma sağlamayı başardık. Şu an bir oyun sunucunuz veya web siteniz var ise bunu kesintiye uğratmadan korumayı başarabiliyoruz.

Diğer bir hedefimiz ise en uygun fiyata hizmet sağlamak. Yıllardır tüm ürünlerimizde en düşük fiyatları sunarak bütçenizi koruyoruz. Kaliteli hizmet ve bütçe dostu paketlerimiz ile yüzlerce mutlu müşterinin birinci tercihi konumundayız.

Vergi No: 9811244942

Vergi Dairesi: Ümraniye

Ticaret Ünvanı: YoldaşHost Bilişim ve İnternet Hizmetleri

Adres: İstiklal Mahallesi, Ceylin Sokak No: 9/6 Ümraniye/İSTANBUL